خانه

Hubei Mking Biotech Co., Ltd. کارخانه تور

چین Hubei Mking Biotech Co., Ltd. گواهینامه ها
محصولات شما فوق العاده است، من بعدا خواهم خرید

—— مایکل

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  کارخانه وابسته شرکت پیشرفته تجهیزات تولید و گیاهان، سیستم اطمینان کامل و سیستم کنترل، کل مجموعه از کروماتوگرافی مایع فشار بالا / کروماتوگرافی گاز / طیف سنج UV برای انجام تجزیه و تحلیل محصول موثر و نظارت. کارخانه شرکت تا به صدور گواهینامه سیستم کیفیت ISO 9001 و صدور گواهینامه KOSHER بین المللی .

  ما دارای بیش از 10 خط تولید، متخصص در تولید پودر استروئید، مایع استروئید تزریقی، پپتیدها، HGH، سرمس، بیحسی موضعی، API، واسطه دارویی، مواد شیمیایی خام و غیره.

 • OEM / ODM

  با توجه به استاندارد GMP، ما صندوق های بزرگ سرمایه گذاری برای ایجاد QA کامل QCsystem برای تضمین کیفیت ما. ما دارای اسپکتروفتومتر HPLC، GC و UV که از کارایی بالا و حساسیت بالا برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات است. همچنین، ما استانداردهای SGS را به عنوان تامین کننده ممیزی کردیم.

  کسب و کار شرکت ما بر اساس صداقت، اعتماد، پایداری است. بنابراین ما می توانیم محصول ما را در سراسر جهان صادر کنیم و از طرف مشتریان ما بسیار عالی ستایش کنیم. به منظور توسعه بیشتر بازار، ما مشتاق همکاری با کارخانه و شرکت تجاری در سراسر جهان برای ایجاد یک آینده شاد.

  خوش آمدید به ما تماس بگیرید و به کارخانه ما مراجعه کنید.

 • تحقیق و توسعه

  تیم تحقیق و توسعه در سه بخش متشکل از زمینه های آزمایشگاه تحقیقاتی، کارخانه خلبان و تحقیقات کیفی تشکیل شده است. برای مطالعات / پروژه های خاص، ما معمولا با دانشگاه های محلی مناسب تر همکاری می کنیم

  و سازمان های تحقیقاتی شناخته شده. آزمایشگاه های آزمایشگاه تحقیقاتی و خلبان کارخانه فعالانه و نزدیک در طی انتقال پروسه همکاری خواهند کرد. Kafen Biotech دارای 450 نفر فنی در تحقیق و توسعه است که یک سرمایه گذاری عمیق برای تولید جریان مداوم API است.

اطلاعات تماس
Hubei Mking Biotech Co., Ltd.

تماس با شخص: Mrs. Andy

تلفن: +86-13264710010

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)